Hotel Asteria Side
Telefon : 0 (242) 531 31 83
E-posta : hotelinfo@asteriahotels.com
İnternet Adresi : www.asteriahotels.com/hotelasteria/tr/index.htm
Adres : Kumköy Mevkii 07330
İl : Antalya
İlçe : Side

Modern olarak döşenmiş 310 oda, Konforunuz düşünülerek zeminde Halı, Banyo, Fön, Makyaj Aynası, Direk telefon, Elektronik Kasa, Sat TV, Minibar, Merkezi Isıtma ve Soğutma Sistemi, Balkon özellikleriyle hizmetine sunulmuştur.

Güneşin ve Altın Kumsalların Diyarı Side’de bölgenin ilk 5 yıldızlı tesisi Hotel Asteria Side, Sizlere unutulmaz bir tatil yaşatmayı vaat ediyor.

Sizi sımsıcak saracak lobisinde, denizin maviliği ile bütünleşen Antik Side kentinin eşsiz güzelliğini, bir kadeh şarap ya da sıcak bir fincan kahve yudumlarken mutluluğun bir parçası olduğunuzu hissedeceksiniz.

Tenis Kortları
Tesisimizde 2 adet beton zeminli tenis kortu ve 1 adet çok amaçlı kort (basketbol, voleybol, mini futbol) ücretsiz olarak hizmetinize sunulmaktadır.

Doktor
Doktorumuz her gün 2 kez(Yaz sezonu)1 Kez (Kış sezonu) ücretli vizite programı uygulamakta olup, ayrıca her gün 09.00 – 17.00 saatleri arasında hemşiremiz doktor odasında hizmet vermektedir.

Evcil Hayvan
Hijyen kuralları gereği evcil hayvanlara müsaade edilmez.

Otopark
Açık otoparkımız ana girişimizde olup, 24 saat Güvenlik personelimizin gözetimi altındadır.

Sahil ve Havuz
Tesisimiz denize sıfır olup dünyaca ünlü bir plaja sahiptir. Plaj ve havuz kenarlarında bulunan gölgelik, şemsiye, şezlong, şezlong minderleri ve plaj havlularımız ücretsiz olarak kullanımınıza sunulmuştur. Ayrıca bahçemizde sizler için ayrılmış ağaç gölgesi altında serinleyebilirsiniz.

İnternet ve Wireless
İnternet: İnternet Odası -4 katımızda bulunmaktadır ve ücretsiz olarak kullanımınıza sunulmuştur. Wireless: Laptoplarını yanında getiren misafirlerimiz Wireless işareti bulunan tüm birimlerimizden (Lobi, Düden Bar, Cafe Asteria…) internete ücretsiz olarak bağlanabilme olanağı bulunmaktadır.

Alışveriş Merkezi
Kuyum, , Deri, Kuaför, Market, Fotoğraf, Gözlük, Gümüş dükkânları hizmetinizde olup haftanın 7 günü açık bulunmaktadır          

Değerli Eşya Kasası
Degerli esyalarinizi muhafaza etmeniz için oda içindeki dijital kasalarimiz ücretsiz hizmetinize sunulmustur.

 

 

 

 • Tesiste kullanılan geri dönüşümü mümkün olmayan ambalaj çeşitlerini en aza indirgemeye çalışılmış.
  • Suyun kalitesi gayet iyi olmasına rağmen, yine de içme suyu olarak şişe suyu kullanmanızı rica ediyor.
  •  
  • Otel atık sularının, merkezi atık su arıtma tesisine iletilerek biyolojik ve kimyasal arıtmaya tabii tutulmasını sağlıyor.
  •  
  • Bütün alanlarda kullanılan temizlik maddelerinin, doğada kısa sürede çözünebilir olmasını önem veriyor.
 
Tatil Otelleri, Kış Otelleri, Termal Oteller, Thermal Resorts, Site Haritası, En Uygun Fiyatlı Oteller, Otel Kampanyaları, Otellerle İlgili Bilgiler, Delüks Oteller, Kaplıcalar, Sağlık Turizmi, Spa Masaj Otelleri, Saunalar, Türkiye Oteller, Yurt İçi Oteller, Turizm Siteleri, Resort Oteller, Otel SorguLa, Site Map