Asya Pamukçu Termal
Telefon : 0 (266) 571 71 04
E-posta : info@termalasya.com
İnternet Adresi : www.termalasya.com
Adres : İzmir Yolu Üzeri 14. Km.
İl : Balikesir

Toplantı ve organizasyonlarınız için 750 kişilik konferans salonu, 250 kişilik havuz başı salonu, 150 kişilik Akdeniz salonu, 100 kişilik Ege salonu, 25 kişilik Marmara salonu ve 12 kişilik vip salonu ile hizmetinizdedir. Salonlarımız modern tolantı ve organizasyon ekipmanlarına sahiptir.

Profesyonel ses ve ışık sistemi, kablolu - kablosuz mikrofon, kablosuz internet bağlantısı, yazı tahtası (Clip Chart), projeksiyon ve projeksiyon perdesi mevcuttur.

Sağlık Merkezi bünyesindeki 2500 metrekare kür merkezi; 1 kapalı havuz, 2 kapalı bay bayan terapi havuzları, 1 açık yüzme havuzu, 1 çocuk havuzu ayrıca 8 adet özel jakuzi ve küvetli aile banyosu, Türk hamamı, buhar banyosu, fitness center (bay/bayan), sıcaklığını ve mineral konsantasyonunu kaybetmemiş doğal termal suyuyla, uzmanların hazırladığı özel programlarla hizmet vermektedir. Termomineral  kaplıca suyu, stresten arındırma etkisinin yanısıra romatizma ve cilt hastalıklarının tedavisinde etkili olmaktadır.

 
Tatil Otelleri, Kış Otelleri, Termal Oteller, Thermal Resorts, Site Haritası, En Uygun Fiyatlı Oteller, Otel Kampanyaları, Otellerle İlgili Bilgiler, Delüks Oteller, Kaplıcalar, Sağlık Turizmi, Spa Masaj Otelleri, Saunalar, Türkiye Oteller, Yurt İçi Oteller, Turizm Siteleri, Resort Oteller, Otel SorguLa, Site Map