Starlight Convention Center & Spa
Telefon : 0 (242) 488 88 00
Telefon 2 : 0 (242) 488 88 05
E-posta : info@starlight.com.tr
İnternet Adresi : www.starlight.com.tr
Adres : Kızılağaç Turizm Merkezi, 07600 Manavgat
İl : Antalya
İlçe : Side

KATEGORİ
5 Yıldızlı Otel ve Tatilköyü .”Ultra All Inclusive”.

KONUMU
Kızılağaç Turizm bölgesinde kurulu otelimiz, Side`ye 15 km, Antalya Hava limanına 80 km (60 dk) denize sıfır konumdadır. 2008 yılında açılan,160.000 m² üzerine kurulu World Of Sunrise bünyesinde yer alan muhteşem yeşil tonlarının buluştuğu bahçe içerisindeki tesisimiz, ilk çağlardan günümüz modern çağına kadar olan süreyi mimarisinde barındırmakta ve Manavgat bölgesinin tüm doğal güzelliklerini büyüleyici bir atmosferi ile sizlere sunmaktadır.

Türkiye de bir eşi bulunmayan Starlight Convention Center, Thalasso & Spa; tatilinizde konakladığınız odalarınızda Doğu ve Batı Akdeniz'in mistik havasını yaşatmaya, Anadolu kültürünün eşsizliğini görmeye, Akdeniz’in maviliği’nin huzuruna ermeye “ULTRA ALL İNCLUSİVE” konsept ile yaşatmaya, sizi davet ediyor.

Club Superior ve Club Jakuzi odalarımız, aileniz ile tercih edeceğiniz muhteşem yeşil bahçemiz içinde yer alan huzurlu bir konaklama alternatifi sunmaktadır.

Starlight Convention Center, Thalasso & Spa Ana binası toplam 5 kattan oluşmakta ve her katının dünyanın sayılı kültürlerin çizgileri ile tasarlanmış odalarını ve o kültürlerin ruhunu siz değerli misafirlerimize sunmaktadır.

Tesisisimiz, Toplantı & kongre turizmine yönelik salonlarıyla ve Oditoryumu ile Akdeniz bölgesindeki sayılı en kapsamlı organizasyonlarda sizlere hizmet verecektir.

 
Tatil Otelleri, Kış Otelleri, Termal Oteller, Thermal Resorts, Site Haritası, En Uygun Fiyatlı Oteller, Otel Kampanyaları, Otellerle İlgili Bilgiler, Delüks Oteller, Kaplıcalar, Sağlık Turizmi, Spa Masaj Otelleri, Saunalar, Türkiye Oteller, Yurt İçi Oteller, Turizm Siteleri, Resort Oteller, Otel SorguLa, Site Map