Club Hotel Sera
İl : Antalya
İlçe : Lara

Club Hotel Sera, Antalya'da, Lara Plajı'na sadece birkaç saniye mesafede yer almaktadır. Lüks odalar sunan otel, spaya, fitness merkezine ve çeşitli yüzme havuzlarına sahiptir.

Club Hotel Sera'daki odaların tümü klima ve uydu TV ile iyi bir donanıma sahiptir. Odaların iç dizaynı, Osmanlı saraylarının refahını yansıtmaktadır.

Club Hotel Sera, eksiksiz hizmet sunulan spasında yüz ve vücut bakımları sunmaktadır. Otelde ayrıca Türk hamamı da bulunmaktadır. Fitness merkezinde yüksek teknolojiye sahip olan ekipmanlar ve kişisel antrenörler bulunmaktadır. Çocuklar gün boyunca gözetim altındaki bir alanda animasyon ve oyunlarla eğlence sağlayan mini kulüpte eğlenebilirler.

Club Hotel Sera'nın restoranında konuklar, Türk Rivierası'nın muhteşem manzaralarına hayran kalarak Türk ve dünya mutfaklarından çeşitli yemeklerin tadını çıkarabilirler.

Antalya Havalimanı arabayla sadece 15 dakika uzaklıktadır.

 
Tatil Otelleri, Kış Otelleri, Termal Oteller, Thermal Resorts, Site Haritası, En Uygun Fiyatlı Oteller, Otel Kampanyaları, Otellerle İlgili Bilgiler, Delüks Oteller, Kaplıcalar, Sağlık Turizmi, Spa Masaj Otelleri, Saunalar, Türkiye Oteller, Yurt İçi Oteller, Turizm Siteleri, Resort Oteller, Otel SorguLa, Site Map