Beceren Hotel
Aradığınız : Beceren Otel
Telefon : 0 (224) 852 52 11
İnternet Adresi : www.beceren.com.tr
Adres : Oteller Bölgesi
İl : Bursa
İlçe : Uludag

Beceren Otel, Tam Pansiyon olarak konaklayan misafirlerine "Ücretsiz Teleski Kartı" (Skipass) sunarak kayak zevkini zirveye taşıyor.

Beceren Otel, balayı çiftleri, evlilik yıldönümü ve  özel kutlamalarınızda sevdiklerinizle sıcacık dakikalar geçirebilmeniz için her şeyi düşündü.

Beceren Otel, 25 kişilik küçük grup toplantılarınız, iş yemekleriniz ve  özel kutlamalarınız için özel servis alanları ile kusursuz bir ev sahibi olarak tasarlandı.

Beceren Otel, seçkin mutfağı ile geleneksel Beceren lezzetlerini usta şeflerin elinden sunuyor ve klasikleşmiş açık büfe şeklinde hizmet veriyor.

Beceren Otel, seçkin mutfağı ile geleneksel Beceren lezzetlerini usta şeflerin elinden sunuyor ve klasikleşmiş açık büfe şeklinde hizmet veriyor.

Uludağ’da gelenek haline gelen “akşam üstü çay ve kurabiye ” ikramını başlatan ilk otel Beceren’dir. Sabah kahvaltısı 07.30 -10.00, öğle yemeği 12.30 -15.00, akşam yemeği 19.30 - 23.00 saatleri arasında servis edilmektedir. Üç öğün sunulan yemek hizmetlerinde açık büfe uygulanmaktadır. Otelde Salata büfesi, meze ve zeytinyağlı sebzeler büfesi, çorba ve ekmek büfesi, tatlı büfesi ve sıcak yemekler büfesi olarak ayrı ayrı hizmet verilmektedir. Her gün değişen Yemek ve tatlı çeşitlerinin yanı sıra, ekmekler günlük olarak otelde özel fırınlarda üretilmektedir.

Sıcak yemek büfesinde her gün mutlaka 1 çeşit kuzu eti, 1 çeşit dana eti ve 1 çeşit tavuk etinden hazırlanmış yemek bulunur; yanında farklı farklı garnitürlerle birlikte Servis edilen Special yemekler;
Cuma Öğle yemeği: Ev yapımı Mantı
Cuma Akşam yemeği: İç pilavlı Kuzu Tandır
Cumartesi Öğle yemeği: Su böreği, Etli Pazı Sarma
Cumartesi akşam yemeği: Döner (isteyene pide üstüne, yoğurt ile birlikte ; isteyene pirinç pilavı ile birlikte)

Cumartesi akşamları ise Beceren klasiği olarak iki farklı ikram yapılmaktadır. Birincisi soğuk meze büfesinde aşçımızın, misafirlerimizin gözü önünde hazırladığı ve kendi elleri ile servis ettiği “Çiğ Köfte”. İkincisi ise otelin kurucularından Fatma Beceren hanımefendinin özel tarifi olarak bilinen ve büfeye çıktığı gibi hemen tükenen  “Çikolatalı Sufle”dir.
Beceren Otel’in klasikleşmiş ve açıldığı seneden beri hiç değişmeyen bir diğer yemeği ise Pazar öğle yemeklerinde servis edilen kuru fasulye, pilav ve kadınbudu köftedir.

 “A La Carte” servisi ise sadece Cafe Beceren’de mevcuttur.

 
Tatil Otelleri, Kış Otelleri, Termal Oteller, Thermal Resorts, Site Haritası, En Uygun Fiyatlı Oteller, Otel Kampanyaları, Otellerle İlgili Bilgiler, Delüks Oteller, Kaplıcalar, Sağlık Turizmi, Spa Masaj Otelleri, Saunalar, Türkiye Oteller, Yurt İçi Oteller, Turizm Siteleri, Resort Oteller, Otel SorguLa, Site Map