Asteria Sorgun Resort
Telefon : 0 (242) 569 69 32
Telefon 2 : 0 (242) 569 69 32
E-posta : sorguninfo@asteriahotels.com
İnternet Adresi : www.asteriahotels.com
Adres : Sorgun
İl : Antalya
İlçe : Side

Büyük havuzu     : 1680 m3

 Kaydırak havuzu: 88 m3
Animasyon : Gündüzleri havuz ve plajda aktiviteler, geceleri sahnede profesyonelce hazırlanmış akşam şovları

Diskotek : disko (Haftanın belirli günleri)

Çocuk Aktiviteleri : Mini Club 4-11 yaş; Junior Club 12-16 yaş (yüksek sezonda )

Ücretsiz Spor Aktiviteleri : Plaj Voleybolu,  Plaj futbolu, Masa tenisi, Fitness salonu, Dart, Aerobik, Aquaaerobic, Boccia, Step Aerobik, Okçuluk, 4 Tenis Sahası, Havalı Tüfek

Ücretli Spor Aktiviteleri : Tenis dersleri, Tenis sahası ışıklandırması, Tüm su sporları, Bilardo

Tenis Kortları: 3 adet tartan zeminli tenis kortu ve 1 adet çok amaçlı kort (basketbol, voleybol, mini futbol) ücretsiz olarak hizmetinize sunulmaktadır.

Yüzme Havuzu
 1 açık, 1 kapalı, ve ayrıca 2 adet Su Kaydırağı olan 1 havuz olmak üzere toplam 3 adet yüzme havuzu bulunmaktadır. Çocuklar için de 1 adet çocuk havuzu hizmet vermektedir.

Şemsiye ve Şezlonglar
Deniz ve Havuz kenarında bulunan şemsiye ve şezlonglardan ücretsiz olarak faydalanabilir, ayrıca bahçede ağaç gölgesi altında serinleyebilirsiniz.

Plaj Havluları
Havuz ve Plajda kullanmanız amacıyla havlularımız ücretsiz olarak hizmete sunulmaktadır.
Ücretli Hizmetler
Masaj, bazı yabancı içecekler, paket dondurma, Telefon, Faks, Fotokopi, Oda Servisi, Çamaşırhane hizmetleri, Bebek arabası kiralama, Doktor, Bilardo, Internet Cafe, Taze sıkılmış meyve suları, Tenis kort aydınlatması,Tenis Öğretmeni.

Ücretsiz Hizmetler
Hamam, Sauna, Sahilde ve Havuzda şezlong, Güneş şemsiyesi, Plaj Havlusu, Fitnes Merkezi ( belirli saatlerde açıktır), Animasyon aktiviteleri, Tenis kortu. Lobby de ve sahilde kablosuz internet.

 

 

 
Tatil Otelleri, Kış Otelleri, Termal Oteller, Thermal Resorts, Site Haritası, En Uygun Fiyatlı Oteller, Otel Kampanyaları, Otellerle İlgili Bilgiler, Delüks Oteller, Kaplıcalar, Sağlık Turizmi, Spa Masaj Otelleri, Saunalar, Türkiye Oteller, Yurt İçi Oteller, Turizm Siteleri, Resort Oteller, Otel SorguLa, Site Map