Adora Golf Resort Hotel
Aradığınız : Adora Golf
Telefon : 0 (242) 254 54 05
İnternet Adresi : www.adora.com.tr
Adres : Üç Kum Mevkii
İl : Antalya
İlçe : Belek

Konum

116.000 m2 alan üzerine kurulu tesis denize sıfır mesafede olup kendine ait kumsal plajı mevcuttur. Üçkumtepesi mevkii, Antalya 39 km, havalimanına 29 km. mesafededir.
 

Aktiviteler

Tesis 500 odaodan oluşmaktadır. asansörü, klimalı restaurantı, disco, oyun salonu, Tv odası, konferans salonu, kuaforü ve alışveriş dükkanları mevcuttur. Tesisde 1 kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, barı, (04-12 yaş) için çocuk klubü, çocuk oyun yeri, ücret karşılığı oda servisi ve doktor vardır. Tam gün full animasyon mevcuttur. 10 kişiden oluşun animasyon ekibi Türkçe ve international olarak showlar sergilenmektedir.

Plaj

Otelin 350 m uzunluğunda geniş kumsalı ve iskelesi mevcuttur. güneş şemsiyeleri, şezlonglar havuzbaşı ve plajda ücretsizdir.
 
Tatil Otelleri, Kış Otelleri, Termal Oteller, Thermal Resorts, Site Haritası, En Uygun Fiyatlı Oteller, Otel Kampanyaları, Otellerle İlgili Bilgiler, Delüks Oteller, Kaplıcalar, Sağlık Turizmi, Spa Masaj Otelleri, Saunalar, Türkiye Oteller, Yurt İçi Oteller, Turizm Siteleri, Resort Oteller, Otel SorguLa, Site Map