Adam & Eve Hotel
Telefon : 0 (242) 101 01 40
E-posta : info@adamevehotels.com
İnternet Adresi : www.adamevehotels.com
İl : Antalya
İlçe : Belek

Tatil denildiğinde akla gelen; deniz, kum ve güneşi eğlence ile birleştirmeyi hedefledik. Ayrıcalıklı insanlara ayrıcalıklı tatil anlayışını sunduk. Sadece kendi zevkimize göre bir ortam yaratmadık. Tüm zevklere uygun yaklaşımlar ile kişinin özüne yolculuk yapmasını ve saflığı keşfetmesini sağladık. Beyazın berraklığı, şeffaf dokunuşların hafifliği, ışıkta sınırsız renk kuşağı sunan odalar yarattık. Misafirlerimize tüm saflığıyla, berraklığıyla bir hayat tarzı sunmayı arzuladık. Çünkü biz “bir yeryüzü cenneti” hayal ettik, çok çalıştık ve bunu Antalya Belek’te gerçekleştirdik

Adam&Eve’in cennet kavramına en çok yakışan mekânlardan. 25 metre tavan yüksekliği, 175 metre taban uzunluğu ile büyüklük duygusunu üst noktaya çıkartan Apple Garden’ı, tam 5 milyon adet 5 cm x 5 cm ebatlarında ayna ile dekore ettik. Aynaları tek tek elle yerleştirdik. 96 metre uzunluğundaki Bluetooth barımız ile şaşırtan Apple Garden, Adam&Eve için hem çok fonksiyonlu hem de görsel açıdan mükemmel bir mekân olarak ön plana çıkıyor. Apple Garden’ da tam 5 restoran, 1 Pastane, 3 bar, 10 mağaza bulunuyor.

Apple Garden, Adam&Eve’ in sunduğu kişisel ve özel yaşam tarzını güçlendiren en önemli mekân. Yaşam alanı olarak adlandırdığımız Apple Garden’da dünyaca ünlü DJ ler canlı performans sergiliyor. Bu mekanda dünyanın farklı yerlerinden gelen ünlü, daima şık ve zarif insanlarla karşılaşmak mümkün.  Siz de bu seçkin insanların arasında tatil yapma ayrıcalığını yaşayın.

Partiler
» Location : Apple Garden
» Turkish Rhythm Band
» Oriental Dance Show
» Light & Laser Show
» DJ Performance
» Go Go Dancers
» Acrobat Show
» Dress Code: Turkish Traditional
 

Yeryüzü cenneti Adam&Eve’ in sınırsız konfor ve çekici yaşam alanlarından EdenSpa; siyah ve beyazın dengesi ile saflığın sembolü olan yansıma noktasında, misafirlerine sıra dışı yaklaşımlar ile huzur dolu, arınmış bir ruh için güncel yaşamın karmaşasından uzak “saflığı” yaşayabileceğiniz bir ortam sağlıyor.

EdenSpa, teknolojinin desteği ile donatılmış 5500 m2 içerisinde oluşturulan özel alanlarda; kişisel antrenörleriniz eşliğinde 500m2 fitness merkezi, jakuzi ve hidroterapi alanlarına sahip 65 m. uzunluğunda kapalı yüzme havuzu, 256 m2 genişliğinde standartlar ötesi hamam, kişisel kullanım için 2 adet özel hamam, aroma inhalasyon kabini, buhar odası, Fin ve Rus saunaları ve şok havuzları ile konuklarına hizmet sunmakta.

Ses ve renk terapisi ile sizi saran melodiler ve titreşimler eşliğinde bedeninizdeki çözülme hissini yaşayacaksınız. Bedeniniz, sakinleşen zihninizin ardında kalıp dinginliğe ulaşacak.

 

 
Tatil Otelleri, Kış Otelleri, Termal Oteller, Thermal Resorts, Site Haritası, En Uygun Fiyatlı Oteller, Otel Kampanyaları, Otellerle İlgili Bilgiler, Delüks Oteller, Kaplıcalar, Sağlık Turizmi, Spa Masaj Otelleri, Saunalar, Türkiye Oteller, Yurt İçi Oteller, Turizm Siteleri, Resort Oteller, Otel SorguLa, Site Map